Дитячий двухпідвіс Brooklyn - історія однієї рами.

                                        Сьогодні розповімо про дуже цікавий проект. Уже близько двох тижнів йде робота над рамою для маленької леді. Батько хоче виховати справжнього райдера, а майстерня Furor Bikes йому в цьому допоможе.

                                         Прототипом став велосипед від компанії brooklyn machine works. Концепція залишилась та сама, тільки помінялась реалізація бропаутів. вони стали вищими, аби відмовитись від додаткового ролика.

                                          Насправді цей велосипед багато чого наслідуває від старших братів, справжніх монстрів, на яких можна пригати прямо в пекло, переконайтесь самі. 

                                        Майже за одинь день була розроблена КД і віддана на погодження. Програма нарахувала близько 2,5 кг сталюки. 

                                        Після отримання авансу почалась підготовча робота: закупка труби, замовлення лазерної різки дропаутів і вушок амортів, запуск виготовлення рульового і кареточного стакана, придбання підшипників і кріплення.

                                       Понеділок 26.09.16 можна вважати початком виготовлення дитячої велосипедної рами. Тоді за день роботи було обрізано і підігнано всі труби, врізались дропаути і все це залишилось на прихватках аж до середи. В вівторок було не до рами.

                                        Потім в середу була виставка  на стапелі та подальше зварювання.

                                        В четверг окрім приварення вушок кріплення амортизатора,  залишився самий трудомісткий процес - зачистка зварних швів. Процес дуже не простий. Виснажує як морально - потрібна максимальна концентрація уваги,  так і фізично - потрібно майже 3 години тримати шліфувальний інструмент на витягнутих руках, майже не міняючи положення. 

                                           Та результат вартий того.

                                           Так як замовник вирішив сам зайнятись питанням фарбування - віддаємо раму в натуральному вигляді. Надіємось рама стане основою чудового байка для юної  Ми, майстерня Furor Bikes, будем з нетерпінням чекати завершення данного проекта, а з його результати обов'язково поділимось на сторінках нашого блогу. 


Write a comment

Comments: 0

furorbikes, manowar2, frame, electrical, bike, crossbike, enduro, skrambler, render,  framebuiding, ebike, рама, електробайк, велорама, байк, електровелосипед, Electricmotorcycle, Emotorcycle, Ecycle,  Electric dirt bike,  electric bike design electric motorcycle indiegogo aircraft caferacer California carbon cube ebike design e-bike ebike ebike conversion ebikes electric electricbike electric bike electric bike design Electric car electric dirtbike electric dirt bike electric motorbike electric motorcycle electric plane Electric skateboard electric surfboard electric unicycle electricvehicle emoveme empulse eurobike eurobike 2017 foil futuristic gopro gotway hoverboard hydrofoil kuickwheel LMX BIKES ninebot Off-road Qulbix scooter sur-ron motorbike vintage XING MISS R