Surly Troll для подорожей - історія однієї рами

                                   Сьогодні історія про дуже красиву раму виготовлену майстернею Furor Bikes. Унікальна кастом рама за 90$ зроблена під велоподорожі. Виробництво рами зайняло  днів 4, та спочатку була проведена робота  по підготовці - про це і розповімо.

                                       Замовником виявився житель м. Києва. Стежити за становленням нашого проекту почав з самого початку, навіть приймав участь в пошуку назви майстерні. Та після демонстрації фото велосипеда "антикрадій стайл" з переробленою рамою від "Мінська", зв'язався і домовився про зустріч.  Андрій виявився неординарною людиною. На зустріч приїхав на  велосипеді з дерев'яною рамою власного виробництва, що вже заслуговує на повагу і окрему статтю в блозі. 

необхідно було зробити репліку відомої рами Surly Troll, з певними модифікаціями. Велосипед планується використовувати для подорожей, тому перш за все необхідно було врахувати можливість кріплення багажника та двох фляг.

                                        Отримавши ескізик з розмірами рами, приступили до її візуалізації і розробки конструкторської документації.

                                       Згодом отримавши деталі лазерної різки, рульовий стакан і кареточний стакан з нарізаною різьбою почали сам процес виготовлення рами.

                                        Так рама встановлювалась на стапелі.

                                        Після того як зробили "прихватки" було принято рішення накидати на раму навісне і подивитись як стоїть, чи нема яких дефектів. Що було, те і установили - вийшло оригінально.

                                        Після завершення зварювання був витрачений день на доводку швів, вийшли плавні переходи наче при пайці, або як в карбонових рамах. За бажанням власника рама була віддана  без фарбування.  

                                       Та за проханням майстерні Furor Bikes, були зроблені фото рами після фарбування, з якими ми ділимось з вами. 

                                        

Рама нам дуже подобається та на велосипед теж хочеться глянути, то вже весною.


Write a comment

Comments: 4
 • #1

  Іван (Monday, 10 October 2016 11:39)

  А де купувалися труби для рами?

 • #2

  furorbikes.jimdo.com (Monday, 10 October 2016 20:08)

  в Дніпрі через посередника, дуже широкий вибір

 • #3

  Богдан (Wednesday, 12 October 2016 17:29)

  Добрый день, мне надо несколько труб такого плана, хочу попробовать изготовить себе раму самостоятельно, можете дать контакты посредника, буду очень признателен.
  спасибо

 • #4

  furorbikes.jimdo.com (Wednesday, 12 October 2016 20:27)

  https://goo.gl/NAxcfW

furorbikes, manowar2, frame, electrical, bike, crossbike, enduro, skrambler, render,  framebuiding, ebike, рама, електробайк, велорама, байк, електровелосипед, Electricmotorcycle, Emotorcycle, Ecycle,  Electric dirt bike,  electric bike design electric motorcycle indiegogo aircraft caferacer California carbon cube ebike design e-bike ebike ebike conversion ebikes electric electricbike electric bike electric bike design Electric car electric dirtbike electric dirt bike electric motorbike electric motorcycle electric plane Electric skateboard electric surfboard electric unicycle electricvehicle emoveme empulse eurobike eurobike 2017 foil futuristic gopro gotway hoverboard hydrofoil kuickwheel LMX BIKES ninebot Off-road Qulbix scooter sur-ron motorbike vintage XING MISS R