Вкрали антикрадій велосипед!

Оце так каламбур - вкрали велосипед на якого позаритись міг самий відчайдушний. Раніше уже писав про свій міський велосипед, а зараз розповім про його втрату ))

Сьогодні без оголошення війни в 5:00 було вкрадено мою робочу конячку. Всю зиму вона прозимувала на гратах вікна. Вважав, що ніхто не ризикне заради цього корча напрягатись, а ні, я помилявся. 

Почув гримання за вікном та зрозумів що до чого коли почув звук не впізнати який не можливо: коли покришки глухо призимлились і тріск трищітки.

Доки зіскочив найшов ключі, натягнув кросівки, відімкнув двері і вискочив на двір пройшло секунд 15. Ну а для велосипеда 15 секунд це вважай вічність.

Ото ж що ми маємо, або точніше, чого вже не маємо:

- Кастомна ржава рама з кривою геометрією, битими трубами і самим цінним в ній: горизонтальні дропаути з кріпленням дискових гальм; 

- вілсет дешеві биті алю обода (пофарбовані щіточкою), уже встигші поржавіти сталеві втулки на промах Avanti, шини CST і репліки роторів авід;

- вилка, руль, сідло, шатуни вварені і переварені, ціність їм щоб продати "0";

- ну саме цінне це гідравлічні гальма shinano 445, які також уже досить потаскані часом (хомути на ручках роздерті в щент і задні гальма набиті повітрям).

 

Якщо раптом вам попадеться щось подібне на очі на барахолках, або в олх - звяжіться зі мною. Всім добра! 

 

P.S.: Уже думаю над конструкцією свого нового велосипеда. Моя думка незмінна: велосипед повинен служити та не бути обузою!


Write a comment

Comments: 0

furorbikes, manowar2, frame, electrical, bike, crossbike, enduro, skrambler, render,  framebuiding, ebike, рама, електробайк, велорама, байк, електровелосипед, Electricmotorcycle, Emotorcycle, Ecycle,  Electric dirt bike,  electric bike design electric motorcycle indiegogo aircraft caferacer California carbon cube ebike design e-bike ebike ebike conversion ebikes electric electricbike electric bike electric bike design Electric car electric dirtbike electric dirt bike electric motorbike electric motorcycle electric plane Electric skateboard electric surfboard electric unicycle electricvehicle emoveme empulse eurobike eurobike 2017 foil futuristic gopro gotway hoverboard hydrofoil kuickwheel LMX BIKES ninebot Off-road Qulbix scooter sur-ron motorbike vintage XING MISS R