Новини майстерні: Весна прийшли і ми зашевелились

Конкретики не багато, все почнеться з наступного тижня, безсонні ночі гарантовані!

Нарешті відданий на фарбування  лігерад. Розповідь про нього потребує окремого посту, тому навіть не питайте, що це за трансформер)).

Якісь фото не дуже, та атмосферу піймати можна!

Закуплена партія алюмінієвих труб, уже виточені стакани на дві рами. Проблема виявилась з фрезеровкою алюмінію.

Якщо раптом хтось має контакти толкової фірми, що візьметься за міні-партію, скиньте будь-ласка координати на furorbikes@gmail.com. 

З вівторка очікую отримати деталі з лазерної різки на проект електрокруїзера.

 

А в понеділок отримаю останні деталі для нового проекту по типу LMX. Дуже цікавий проект буде, замовних хоче встановити вилку від мопеда. Для нас це в новинку, дуже чекаємо на на такий досвід!

Ну й деякий секретний проект не дає спокою уже 4 дні, уже витрачено на нього близько 30 годин розробки. З мене презент, якщо хтось вгадає, що це таке?  

Тому запрошую коментувати, перша правильна відповідь і дарую гальмівні ручки FR-5 (пара)- по типу Avid. Був клієнт, що розрахувався ними, а тепер не знаю куди діти)) Всім добра!

UPD

Маємо правильну відповідь в коментарях , індивідуальний проект на заміну втраченому "антикрадій велосипеду" ))

Завжди мріяв про такий, сьогодні на виставці БайкЕкспо на стенді BMC  ходив кругами і ніяк не міг налюбуватись. То справді вели наче космічні кораблі з Стартрек. Не відомо коли запустится цей проект. Надіюсь скоро, бо наче "сапожнік без сапоґ".


Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Тарас (Sunday, 12 March 2017 16:13)

    Схоже на рульовий стакан з комборулем і вилкою, просто перевернутий

  • #2

    Furor Bikes (Sunday, 12 March 2017)

    Тарас, все вірно, вкажи на е-мейл furorbukes@gmail.com куди відправити ручки fr5

furorbikes, manowar2, frame, electrical, bike, crossbike, enduro, skrambler, render,  framebuiding, ebike, рама, електробайк, велорама, байк, електровелосипед, Electricmotorcycle, Emotorcycle, Ecycle,  Electric dirt bike,  electric bike design electric motorcycle indiegogo aircraft caferacer California carbon cube ebike design e-bike ebike ebike conversion ebikes electric electricbike electric bike electric bike design Electric car electric dirtbike electric dirt bike electric motorbike electric motorcycle electric plane Electric skateboard electric surfboard electric unicycle electricvehicle emoveme empulse eurobike eurobike 2017 foil futuristic gopro gotway hoverboard hydrofoil kuickwheel LMX BIKES ninebot Off-road Qulbix scooter sur-ron motorbike vintage XING MISS R