Новини майстерні: в роботі 8 рам!

                                                                                                Так, це не жарти, тому тижнів два, замовлення не приймаємо.

Рама №1: Електрокрузер

Увесь цей метал замовник буде возити на собі хехе ))

Люблю коли на чорний метал кажуть: "єто что? нержавейка?"

На свіжому повітрі для для місцевої фауни зварюється набагато приємніше .

Хоч робота по цій рамі перейшла в активну фазу, з нею доведеться зачекати, тому переходимо до фоток по рамі №2

Рама №2: репліка LMX під наші економічні умови

Хто же не любить дивитись на  зварку ))

А ось і я, саме зі мною Ви спілкуєтесь в інтернетах і по телефону. Займаюсь проектами, ще з часів коли працював в КБ "Арсенал". 

Та повернемось до рам. Ось майже закінчена рама, залишилось зробити останні дрібниці, та вони самі складні. Мені дуже подобається теорія 20/80. Суть приблизно така: 80% всієї роботи робиться за 20% загального часу, а останні 20% роботи до завершення проекту потрібно витратити ще 80% загального часу. Це відчувається майже на кожному новому проекті.

Рама №3 і №4: турінгові рами під 29" колеса

На візуалізації колеса 27,5"х2,5"

Надивившись веліків з NAHBS і собі захотілось мати велосипед виключно для подорожей. Якщо все буде добре і конструкція виявиться вдалою, то не далеко і до невеличкої серії.

Рама №5, №6: багато страждальні алюмінієві Ендуро рами.

Показати немає чого, оскільки тільки недавно був закуплений матеріал. Зараз виточені рульові і кареточні стакани. Порізані і підігнані труби. Замовлене фрезерування деталей. На даному етапі саме вузьке і нервове місце.

 

Очікую завершення з нетерпінням, оскільки одна з цих рам буде моя особиста. Ще вагаюсь чи робити оснастку під  ці рами, чи обійтись підручними методами. 

Рама №7, №8: рами для тріатлона, або наш божевільний експеримент!

Замовлені деталі лазерної порізки, залишається лише очікувати на них

Моя особиста мрія. Взагалі кожен повинен мати мінімум 5 велосипедів і крапка. В мене це буде ендуро, турінг, тріатлон, чопер і щось складне, ще вагаюсь ))

P.S: дякую всім, що за ходите в блог і читаєте. Думка, що наша справа цікава не тільки для нас а й іншим - дуже бадьорить і змушує не зупинятись жодного дня. 


Write a comment

Comments: 0

furorbikes, manowar2, frame, electrical, bike, crossbike, enduro, skrambler, render,  framebuiding, ebike, рама, електробайк, велорама, байк, електровелосипед, Electricmotorcycle, Emotorcycle, Ecycle,  Electric dirt bike,  electric bike design electric motorcycle indiegogo aircraft caferacer California carbon cube ebike design e-bike ebike ebike conversion ebikes electric electricbike electric bike electric bike design Electric car electric dirtbike electric dirt bike electric motorbike electric motorcycle electric plane Electric skateboard electric surfboard electric unicycle electricvehicle emoveme empulse eurobike eurobike 2017 foil futuristic gopro gotway hoverboard hydrofoil kuickwheel LMX BIKES ninebot Off-road Qulbix scooter sur-ron motorbike vintage XING MISS R